Ontario Rat 1 сталь D2 оранжевая рукоять
Ontario Rat 1 сталь D2 оранжевая рукоятьOntario Rat 1 сталь D2 оранжевая рукоятьOntario Rat 1 сталь D2 оранжевая рукоять

Ontario Rat Folder 1 сталь D2, оранжевая рукоять

5 из 5 основано на 1 оценке клиента
(1 отзыв клиента)

2 500 грн.

4 в наличии (также доступен предзаказ)

или Заказать в 1 клик
 • Все ножи на сайте rat.com.ua оригинальные
 • Не являются холодным оружием

Общая длина ножа: 219 мм
Длина клинка: 92 мм
Толщина клинка: 3 мм
Максимальная ширина клинка: 26 мм
Длина рукояти: 127 мм
Вес: 147 грамм
Производитель: Ontario, США
Страна происхождения: Тайвань
Материал клинка: D2
Материал рукояти: нейлон
Замок: лайнерлок

Описание товара

При покупке предоставляется копия заключения о непринадлежности ножа к холодному оружию.

Продуманная эргономика рукояти позволяет использовать нож с максимальным удобством. Подпальцевая выямка исключает вероятность соскальзывания ладони на режущую кромку. В руке нож лежит как влитой, причем как при прямом так и обратном хвате. Клинок сделан из стали D2, которая хорошо держит заточку и легко точится. В открытом положении надежно фиксируется замком типа Liner-lock. Спуски от обуха. Двусторонний шпинек и переставная клипса делают нож универсальным как для правши, так и для левши.

Ontario Rat — надежный нож высокого качества на каждый день.

Дополнительная информация

Цвет рукояти

Оранжевый

Общая длина ножа

219 мм

Длина клинка

92 мм

Толщина клинка

3 мм

Максимальная ширина клинка

26 мм

Длина рукояти

127 мм

Вес

147 г

Материал клинка

D2

Материал рукояти

нейлон

Замок

лайнерлок

1 отзыв на Ontario Rat Folder 1 сталь D2, оранжевая рукоять

 1. 5 из 5

  :

  Перш за все слід підкреслити оперативну й швидку роботу працівників цього інтернет-магазину, які працюють навіть у вихідні. Ніж прибув швидко й у ідеальному стані.
  Онтаріо й далі тішить акуратною роботою — ретельний огляд не виявив навіть дрібних дефектів. Мушу зауважити, що «наживо» руків’я виглядає ще краще, ніж на фото — колір соковитої стиглої нантської моркви.
  Ножа тільки отримав, тому з власного досвіду про сталь нічого сказати не можу. Мудрі люди здебільшого хвалять сталь D2, за утриманням гостроти леза й абразивною стійкістю вона може тягатися з «порошками» (сучасними сталями, отриманими методом порошкової металургії), помітно випереджаючи, наприклад, 440С, не кажучи вже про AUS-8 («стара» версія ножа). А от з корозійною стійкістю в неї не все так добре, тій же 440С помітно програє (не кажучи вже про AUS-8 :-(. Загальна громадська думка — все буде добре, якщо за ножем доглядати, мити, чи хоча би протирати після агресивних продуктів (цитрини, наприклад), а ще як часом змастити… До речі, рекомендую «Вазелінове масло» (дешево, у будь-якій аптеці) — воно мінеральне, тому не гіркне з часом як олія чи смалець. Для здоров’я не шкідливе, можна пити ложками, не кажучи про той мізер, що може потрапити з леза на продукти. Можна змащувати будь-яку сталь, особливо вуглецеву («ржавійка»).
  Зрештою, за такі гроші й D2 — за щастя…
  А щодо іржі, то якогось ранку я виявив її на Frost’s 860 MG (сучасний варіант — Morakniv Companion) з лезом з Sandvik 12C27 (доволі корозійно стійка «нержавійка»). А що такого — Карпати, дощ, туман, різав цибулю на вечер’ю, забув помити, бо втомився. Зрештою, легко стер. Але ані до того, ані після того нічого подібного не траплялося.

Добавить отзыв